Tisztújító szavazást tartottunk Tabon és Bábonymegyeren

Az elmúlt vasárnapon, 2024. március 3-án, az istentisztelet után tartottuk a tisztújító szavazást is magába foglaló gyülekezeti közgyűlésünket, a presbitérium korábbi határozata szerint.

Már régóta hirdettük, hogy fontos esemény a 2024. évi tisztújítás a gyülekezetünk életében, ennek megfelelően egy hónapig lehetett jelölni gyülekezeti tagokat a különböző tisztségek betöltésére, a mostani hétvégén pedig mindkét településen, az anyagyülekezetben, valamint a leánygyülekezetben is eredményesen lezajlott a választás menete, amelynek lebonyolítását nagyon köszönjük a Jelölő- és Szavazatszámláló Bizottságnak: Johann Endre elnöknek, valamint Karsainé Garas Ilona és Sárfalvi Dezsőné tagoknak! A tisztségviselők vállalták a felelősséget a gyülekezetünkért, s az eredmények a következőképpen alakultak:

Tab és Környéke

Péter Imre

id. Sándor Győző

Gaál Sándorné (pénztáros)

Ugyanakkor a tisztújítás menete nem zárult még le, hiszen az új tisztségviselőket ünnepi istentisztelet keretében iktatjuk majd be, feladatuk betöltésére. Kérjük, hogy imádkozzunk mindannyian minden szolgálattevőért és gyülekezetünkért, hogy Isten Szentlelke vezessen minket a következő hat évben is!