Önkéntesség

„Amilyen mértékkel ti mértek,
olyannal mérnek majd nektek is.”
(Lk 6, 38)

„9000 résztvevő legalább 90 településen, több mint 350 megvalósult projekt és sok-sok jócselekedet az idei 72 óra mérlege.” – olvasható a 72 óra kompromisszum nélkül önkéntes akció hivatalos oldalán.

A tabi evangélikus gyülekezet 5. alkalommal csatlakozott az önkéntes programhoz. Gyermekek és felnőttek összefogásával felfrissült, megszépült az evangélikus templomkert és környéke.

Templomtakarítás, avarseprés, gyomlálás mellett a gyülekezet épületeinek alapzata is újra lett festve. (Köszönjük az e célra felajánlott festéket Ápelesz László, gyülekezeti tagunknak!) Ez évben is minden önkéntes jutalom pólót kapott, melyet hálásan köszönünk az akció szervezőinek. Az önkéntes program közös ebéddel zárult.

További képek ITT elérhetők!