Tanévzáró istentisztelet

Június 10-én tanévzáró istentisztelettel zártuk a 2017/2018-as tanévet. Mozgalmas évet zártunk, amely tele volt különféle programokkal: ökumenikus családi nap, karácsonyi gyermek műsor, kézműves foglalkozások. Az istentiszteleten Arató Lóránd evangélikus lelkész hirdette Isten Igéjét Lk 4,23-30 alapján, és feltette a kérdést: Mi kinek látjuk Jézust?

A Tab és Környéke Evangélikus Egyházközség megalapította  az „Otthonom a templom” vándorkupát, melyet minden tanév végén az a két tanuló vehet át, aki a tabi, illetve a környékbeli gyülekezetekben a legtöbb alkalommal vesz részt az istentiszteleti alkalmakon.
Az egyik vándorkupát Forró Tibor, 1. osztályos tabi tanuló vehette át, míg a másikat Gősi Georgina, 6. osztályos bedegkéri tanuló. Szívből gratulálunk nekik!